Uspávací ovečka

Zobrazuji všech 5 výsledků

 • 0 out of 5

  EWAN – BAA BAA DEČKA – FIALOVÁ

  430.00 

  Mazlíček Ewan® má náladu na mazlení kdykoliv během dne. Vaše děťátko také? Tak mohou být nejlepšími kamarády!

  Quick View
 • 0 out of 5

  EWAN – BAA BAA DEČKA – ŠEDÁ

  430.00 

  Mazlíček Ewan® má náladu na mazlení kdykoliv během dne. Vaše děťátko také? Tak mohou být nejlepšími kamarády!

  Quick View
 • 0 out of 5

  EWAN – MAZLÍČEK – FIALOVÝ

  299.00 

  Mazlíček Ewan® – nejlepší kamarád vašeho děťátka, který má kdykoliv během dne náladu na mazlení. Má tu správnou velikost pro uchopení drobnými dětskými ručičkami a ocásek na suchý zip umožní přichycení dudlíku nebo kousátka, aby nezapadly. Mazlíčka můžete také snadno přichytit za ocásek ke kočárku nebo k autosedačce.

  Quick View
 • 0 out of 5

  EWAN DELUXE – USPÁVACÍ OVEČKA – FIALOVÁ

  1,199.00 

  Nová uspávací ovečka Ewan® DELUXE je věrným kamarádem, díky kterému se vaše děťátko vyspí do růžova. Usne do dvou minut!  4 důvody pro ovečku Ewan® Deluxe -Ovečka hlídá spánek děťátka Jakmile vaše děťátko zapláče, inteligentní senzor MoonMode smartCRY aktivuje ovečku Ewan® a vaše miminko se opět ukolébá do klidného spánku. Senzor hlídá dětský spánek po dobu čtyř hodin. – Ovečka je vždy čistá Ovečku Ewan® Deluxe můžete díky odnímatelnému ovládacímu panelu snadno vyprat i v pračce. Bude tak vždy naprosto čistá. – Pět uklidňujících zvuků Skutečné zvuky mateřského lůna, vysavače, deště, melodie harfy a uklidňující „ššt“ v kombinaci s autentickým tlukotem srdce vytvoří pocit klidu a bezpečí a ukonejší tak vaše děťátko ke spánku. Podle výzkumu dětských lékařů mohou tyto zvuky utišit i děti, které trápí bolesti způsobené kolikou. – Příjemná růžová záře Pediatrický výzkum prokázal, že děti uklidňují nejen zvuky, které znají z bříška maminky, ale i růžové světlo, které na ně po devět měsíců působilo. Proto i ovečka Ewan® vyzařuje zklidňující růžové světlo.

  Quick View
 • 0 out of 5

  EWAN DELUXE – USPÁVACÍ OVEČKA – ŠEDÁ

  1,199.00 

  Nová uspávací ovečka Ewan® DELUXE je věrným kamarádem, díky kterému se vaše děťátko vyspí do růžova. Usne do dvou minut!  4 důvody pro ovečku Ewan® Deluxe -Ovečka hlídá spánek děťátka Jakmile vaše děťátko zapláče, inteligentní senzor MoonMode smartCRY aktivuje ovečku Ewan® a vaše miminko se opět ukolébá do klidného spánku. Senzor hlídá dětský spánek po dobu čtyř hodin. – Ovečka je vždy čistá Ovečku Ewan® Deluxe můžete díky odnímatelnému ovládacímu panelu snadno vyprat i v pračce. Bude tak vždy naprosto čistá. – Pět uklidňujících zvuků Skutečné zvuky mateřského lůna, vysavače, deště, melodie harfy a uklidňujícího „ššt“ v kombinaci s autentickým tlukotem srdce vytvoří pocit klidu a bezpečí a ukonejší tak vaše děťátko ke spánku. Podle výzkumu dětských lékařů mohou tyto zvuky utišit i děti, které trápí bolesti způsobené kolikou. – Příjemná růžová záře Pediatrický výzkum prokázal, že děti uklidňují nejen zvuky, které znají z bříška maminky, ale i růžové světlo, které na ně po devět měsíců působilo. Proto i ovečka Ewan® vyzařuje zklidňující růžové světlo.

  Quick View
X

Kategorie produktů