čističe a zvlhčovač vzduchu

Zobrazuji všechny 3 výsledky

 • 0 out of 5

  BEABA ČISTIČKA VZDUCHU

  4,590.00 

  -Čistička vzduchu Beaba v sobě spojuje výkon, design a snadné používání. Pomáhá snižovat riziko alergií a eliminuje různé druhy zápachu.

  -Nečistoty ve vzduchu čistička odstraňuje s pomocí tří filtrů (pre-filtr, H13 HEPA filtr a uhlíkový filtr) a 360° filtraci. Díky tomu ničí až 99,9% částic, mezi které patří například pyl, zvířecí chlupy a různé jiné alergeny, které mohou dětem a rodičům znepříjemňovat život. Funkce ionizace umožňuje osvěžit vzduch v místnosti a zbavit jej nežádoucích pachů.

  -Čistička je vybavena senzorem, který sleduje životnost filtru. Orientační životnost filtru při nepřetržitém používání přístroje je cca 6 měsíců. Životnost filtru záleží na kvalitě vzduchu v interiéru a době používání. Součástí výrobku je jeden filtr. Náhradní filtr se prodává samostatně.

  -V nočním režimu čistička funguje tak tiše, aby dítě nerušila během spánku.

  Quick View
 • 0 out of 5

  BEABA NÁHRADNÍ FILTR PRO ČISTIČKU VZDUCHU

  949.00 

  -Náhradní filtr do čističky vzduchu Beaba se skládá ze tří filtrů (pre-filtr, H13 HEPA filtr a uhlíkový filtr).

  -Čistička je vybavena senzorem, který sleduje životnost filtru. Orientační životnost filtru při nepřetržitém používání přístroje je cca 6 měsíců.

  -Životnost filtru záleží na kvalitě vzduchu v interiéru a době používání.

  Quick View
 • 0 out of 5

  BEABA ZVLHČOVAČ VZDUCHU ULTRAZVUKOVÝ

  2,389.00 

  -Stylový ultrazvukový zvlhčovač vzduchu zajistí svěží vzduch v dětském pokoji pro kvalitnější spánek.

  -Zvlhčovač vyniká tichým provozem (<35 DB) a je tak ideální i pro použití v noci. Ultrazvuková technologie s difúzí studené vodní páry umožňuje používání bez nebezpečí popálení. Studená vodní pára slouží i k osvěžení vzduchu během horkého léta. Zásobník vody o objemu 800 ml umožňuje dobu provozu až 12 hodin a zajistí tak optimální vlhkost po celou noc. Přístroj nabízí nastavitelnou úroveň difúze vodní páry.

  Dotyková tlačítka poskytují snadné a intuitivní ovládání. Výstražné světlo upozorní na nutnost doplnění vody do zásobníku.

  Přístroj je vhodný pro použití v místnosti do 15 m2.

  Quick View
X

Kategorie produktů