O nás

O nás…

Jsme prodejna s dětským,  kojeneckým  zbožím a pro maminky . Na trhu jsme  15 let, takže kvalitu zboží co nabízíme, máme v čase prověřenou .

Specializujeme se na výrobky pro děti, které jsou nejen kvalitní, ale mají „přidanou hodnotu“, buď v materiálu, funkci či použití.

Snažíme se,  ze všeho co Český trh  nabízí vybírat  produkty, které si zaslouží pozornost, pro svou kvalitu  a užitnost.

Například velmi rádi pracujeme s materiálem OUTLAST, který právě poskytuje termoregulační komfort v oblečení  nejen pro miminka,  děti,  ale také  ve výbavičce pro novorozence.

Dále se zaměřujeme na oblečení pro PŘEDČASNÉ NAROZENÉ DĚTI. Velikosti 38, 44, 50,

Jsme dobře zásobeni oblečením  pro novorozence, speciálně vyráběné kolekce, které krásně ladí a mají vysoce kvalitní materiál. Takže je lze použít jako sety  přímo do porodnice, jako dárky, ale určitě udělají radost parádivým  maminkám pro svoje ratolesti.

Nabízíme oblečení i pro děti do velikosti 164 až 170, pyžama..trička..spodní prádlo, legíny, džíny..

Materiály, které na prodejnu dodáváme jsou převážně od českých a slovenských výrobců, které svým zpracováním a střihy zaručují pro děti i kojence vyšší komfort a pohodlí a podstatně delší nositelnost.

Nabízíme také kvalitní dětský outdoor, který je velmi dobře využitelný pro děti ve školkách, volném čase a pobytu v přírodě.

Spoustu zboží umíme přímo pro maminky objednat, většinou je dodání otázka několika málo dnů, máme s tím ty nejlepší zkušenosti.

Děkujeme za důvěru

X

Kategorie produktů